Powstałe w 2016 roku Wydawnictwo The Tosters jest odpowiedzią na zderzenie z rzeczywistym światem. Założyciel próbował, bez rezultatu, wydać kilka ze swoich książek, jednakże wszelkie próby uzyskania jakiejkolwiek(!) odpowiedzi od istniejących na rynku firm spełzły na niczym. Powołał zatem do istnienia nowy byt. Z założenia, stworzył Mikro-Wydawnictwo (a właściwie to Nano...). Nie jesteśmy nastawieni na nakłady w tysiącach, zarobki w milionach ani nic w ten deseń. Wydajemy, bo możemy, a jako, że jesteśmy mali, to i mało możemy, jednak powoli będziemy starali się poszerzać sieć dystrybucji i poszerzać naszą ofertę.

Do wszystkich autorów, którzy trafili na tę stronę: Z przykrością informujemy, że chwilowo nie szukamy żadnych dzieł do wydania. Po prostu brak nam mocy przerobowych w tym momencie. Mamy nadzieję, że zmieni się to w najbliższym czasie.

Nasz profil wydawniczy skupiać się będzie na odbiorcy dorosłym. Główny nurt to powieści oraz opowiadania: Sci-fi, fantasy, obyczajowe, erotyczne. NIE JESTEŚMY ZAINTERESOWANI POEZJĄ I WSZELKIEGO TYPU PORADNIKAMI.

Nasze książki
Współpracujemy
O wydawnictwie
Kontakt